SVADOBNÝ FILM

Svadobné filmy dostupné na Slovensku a taktiež v zahraničí!

VAŠE HĽADANIE SVADOBNÉHO KAMERAMANA PRÁVE SKONČILO

SVADOBNÉ FILMY PRE MILOVNÍKOV ORIGINÁLNEJ TVORBY, ZÁBAVY A NESPÚTANEJ KREATIVITY FORMOU OSVIEŽUJÚCEHO AUDIOVIZUÁLNEHO ZÁŽITKU.

SVADBA

Svadba je špeciálny deň a spomienky zostávajú na celý život. Je krásne, pripomenúť si ich prostredníctvom kreatívneho videa, ktoré dokonale vyjadruje túto výnimočnú udalosť. 

Vždy sa snažím, aby moje videá tieto spomienky dokonale vyjadrili. Všetky moje klipy a filmy sú natáčané v rozlíšení 4K, upravené a farebne odstupňované.

Váš svadobný deň je originálny jedinečný príbeh, ako vy dvaja. Dovoľte mi vytvoriť mu neuveriteľný, emotívny film.

Rád by som vás spoznal a počul viac o vašej svadbe

SVADOBNÝ KLIP

Kratšia ukážka vášho hlavného videa, je ideálna na zdieľanie s priateľmi a rodinou na vašich sociálnych sieťach. S najväčšou pravdepodobnosťou ste takéto ukážky videli v mojich profiloch na sociálnych platformách Instagram, Facebook a YouTube.

AUDIO

Používam najmenšie audio rekordéry na zachytenie ostrého a čistého zvuku pre váš obrad a prejavy. 


Skladby a hudobné podklady:

- používam výhradne licencované zvukové stopy, ktoré oživia každý jeden okamih

BUDETE ICH MILOVAŤ

Mnohí moji klienti hovoria, že hudba v mojich klipoch a filmoch pre nich vyniká. Je to preto, že na hudobných podkladoch si dávam extrémne záležať. Využívam služby Artlist a Musicbed – tá istá platforma, z ktorej získavajú svoje skladby Google, Adobe, Apple, DJI, Adidas a pod.

FAREBNÉ ÚPRAVY

Posledné úpravy vášho svadobného filmu. Toto je moja obľúbená časť úpravy. K vášmu filmu pridám svoj charakteristický vzhľad, aby vynikol a nechám vás so spadnutou čeľusťou!

SVADOBNÝ KAMERAMAN

ČO POVEDALI MOJI KLIENTI

Niektorí z mojich predošlých klientov zvažovalo, či si na svoju svadbu objednať kameramana, no po odovzdaní a zhliadnutí svadobného videa ma informovali, že to bola ich najlepšia investícia, ktorú minuli na svoju svadbu!

ČO JE MOJÍM CIEĽOM

S rozpoznateľnou štýlovou kombináciou podmanivých farieb a tvorbou originálnych svadobných príbehov sa vždy snažím začleniť zábavný a uvoľnený zmysel pre humor do popredia svojej práce. Neustále sa učiť nové techniky, aby som zmenil to, čo ľudia očakávajú od svadobného kameramana. Vytvorenia úprimného pocitu pre moje svadobné páry, že si najali svojho najlepšieho priateľa, ktorý im natočí ich jedinečné video.

TECHNICKÉ VYBAVENIE

Používam moderné kamery, objektívy, zvukové zariadenia a rôzne technické príslušensvá. Ako filmár som závislý na nákupe najnovšieho vybavenia, ktoré mi umožňuje produkovať vysnívané filmy. Všetky tieto nové nákupy nemusia byť dobré pre môj bankový účet, ale určite sú dobré pre vaše filmy!

Rád CESTUJEM!
KAMKOĽVEK...

Nielenže natáčam svadby po celom Slovensku, ale tiež rád cestujem na svadby do zahraničia. Moja práca ma zatiaľ zaviedla do Českej republiky, no túto svadobnú sezónu je v pláne Taliansko a záleží už len na vás, v akej krajine sa ocitnem najbližšie.


ODPORÚČANIA SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

Mám to šťastie, že môžem pracovať s neuveriteľne talentovanými fotografmi. Viem, že spoluprácou so skúsenými umelcami získate to najlepšie z vašich fotografií a videí vo váš veľký deň a umocníte tak zážitok zo svadby. V prípade záujmu sa informujte a rád vám poskytnem kontakty na skvelých fotografov. Budeme úzko spolupracovať ako duo, aby sme zaistili, že budete mať tú najkrajšiu zbierku spomienok.

Tibor Beran - Videoprodukcia

@tiborberanvideoprodukcia