REFERENCIE


ZDROJ:

Facebook: Tibor Beran - Videoprodukcia

Google: Tibor Beran - Videoprodukcia

Sekcia: Recenzie

Mária

“Topka! Nemohli sme si vybrať lepšie. Svadobné video je dokonalé- presne ako sme si ho predstavovali (hádam asi aj lepšie). Zachytil tie najlepšie momenty, no bol pritom takmer neviditeľný. Veľmi príjemná komunikácia a spolupráca. Určite odporúčame všetkými desiatimi.”

Angelika

"Tibor, ďakujeme za krásny svadobný klip, film a ešte aj za bonus, ktorí sme ani nečakali taktiež za profesionálne odvedenú prácu počas nášho svadobného dňa, za doslova tvoju neviditeľnosť, priateľský prístup, komunikáciu a kreativitu. Zachytil si tie najlepšie momenty aké sme zažili počas nášho veľkého dňa alebo dodatočného natáčania. Odporúčame určite každému kto chce mať krásnu pamiatku. Ďakujeme"

Izabella

"Tak Tibor, kde by sme mohli začať… Poprvé by sme sa ti chceli poďakovať za to najúžasnejšie video a film, pri ktorom sa nevieme prestať usmievať. Je to niečo krásne a úchvatné! Si proste jednička, inak by sme to asi ani nevedeli nazvať. Taktiež ďakujeme za tvôj profesionálny, ale pritom tak priateľský prístup. Natáčanie bolo plné smiechu, vtipkovania (ty a Oliver, to je riadné kombo) a hlavne uvoľnenosti! Ďakujeme ti za všetko! Ľudia, neváhajte ani sekundu, TIBOR je proste TOP!"

Juraj

“S Tiborom je na pľace ohromná zábava. Svoju prácu berie profesionálne a v neposlednom rade vytvoril krásne videá. Máme pocit, že sme nenašli dodávateľa videa, ale kamoša.”

Petra

“Jsme moc rádi, že jsme si pro natáčení našeho svatebního dne vybrali právě Tibora a 100% doporučujeme každému! Natáčení jsme si moc užili, Tibor má uz při natáčení spoustu nápadů, z kterých se v průběhu ohromně těší a vy se pak cítíte jako opravdová HOLYWOOD STAR. Komunikace výborná, profesionalita a dodaný klip i film úžasný, však posuďte sami!”

Júlia

"Ak hľadáte kameramana ktorý zachytí emócie, dynamiku, krásu a detaili vášho dňa, všetkými 10timi odporúčame Tibora. Skvelo sa s ním spolupracuje. Cítili sme sa veľmi dobre, natáčanie bolo plné smiechu a hlavne uvoľnené. A ten 7min MASTERPIECE ktorý vytvoril, ostali sme bez slov. Dokonalé dielo, ktoré vystihuje úplne všetko, čo sme v náš veľký deň prežívali. Môžem ho pozerať 10x za deň a nikdy neomrzí. DOKONALOSŤ. Ešte raz ti ďakujeme zo srdca za neskutočne nádhernú spomienku. J & R"

Soňa

"Tibora sme si všimli na svadbe nášho kamaráta. Páčilo sa nám, ako elegantne a nenápadne sa pohybuje medzi hosťami a keď sme videli výsledné video, bolo rozhodnuté, nemohli sme si vybrať lepšie. Tibor je jeden milý a sympatický mladý muž, profesionál, na ktorom je vidieť, ako svoju prácu miluje. A veru, robí ju perfektne. Komunikácia s ním bola tiež absolútne perfektná. Výsledný klip a film sú nádherné, pozerali sme s otvorenými ústami. Vybral najlepšie zábery, skvelú hudbu, perfektne to celé poskladal. Tibor, ďakujeme."

Veronika

"Najlepší z najlepších. Kameraman, akého sme si nepredstavovali ani v tom najlepšom sne! Úžasne profesionálny a kamarátsky prístup .. bola to tá najlepšia voľba, akú sme mohli spraviť. Ďakujeme za krásne video. Vrelo každému odporúčame. Tibor si NAJLEPŠÍ."

Pavlína

"Tohto úžasného kameramana mi odporučila kolegyňa, trošku sme sa báli, kedže sme ho predtým nepoznali, ale sme neskutočne radi, že práve Tibor zaznamenal náš svadobný deň :) už od prvej komunikácie pred svadbou a zhliadnutí pár jeho videí sme vedeli, že sme si vybrali dobre ;) je veľmi kreatívny, priateľský a neskutočne šikovný v tom čo robí a ako to robí :) my veľmi nemusíme kamerovanie a fotografovanie, ale pri ňom sme sa cítili veľmi uvoľnení a bavilo nás to ;) hlavne keď sme videli, že aj on je zo záberov nadšený a tešil sa ako to celé dá dokopy ;) spracovanie videa sa nám veľmi páčilo, keď sme mali pár požiadaviek a poprosili sme ho o pár záberov navyše, bol veľmi ochotný a dodatočne nám ich poslal ;) ešte raz ďakujeme za všetko."

Andrea

"Boli sme veľmi radi, že Tibor bol súčasťou nášho svadobného dňa, so svojím zmyslom pre systém, kreativitu a dôslednosť. Veľmi umelecky zachytil najkrajšie momenty dňa, pričom sme sa naňho mohli 100%-ne spoľahnúť a navyše vyšiel v ústrety všetkým našim požiadavkám. Tibor je aj veľmi príjemný a milý človek, ktorý dokonale zapadne do atmosféry vášho najkrajšieho dňa. Dodanie bolo bezproblemové a rýchle v krásnej drevenej krabičke. Všetkými desiatimi odporúčame!"

Dušan

"Nezabudnem na naše prvé stretnutie pred natáčaním, hneď si na mňa urobil dobrý dojem a taktiež aj na moju polovičku. Nečakal som, že budeš zhovievavý pri mojich výmysloch pri natáčaní, ale zvládol si to na jednotku, výsledok je fascinujúci, výborné zábery, hudba, zmysel pre detail, to všetko tam je. V neposlednom rade 100% ochota a dochvíľnosť. Dokonca si to všetko zbúchal ešte skôr, ako sme si mysleli, takže určite ťa každému odporúčame a sme radi, že si sa okrempracovných povinností stal aj našim dobrým priateľom."

Natália

"Ďakujeme za všetko najlepšiemu kameramanovi vôbec. Úprimne, až neuveriteľne skelý ľudský i profesionálny prístup, úžastná komunikácia pred, počas aj po svadbe, cit pre detail, práca top kvality, mega rýchlosť dodania finálneho videa. Naša spokojnosť sa naozaj ani slovami vyjadriť nedá. Pred svadbou som uvažovala, či video nebude zbytočné, po svadbe to hodnotím ako najlepšie rozhodnutie z celej svadobnej ceremónie. Odporúčam všetkým nevestám, ktoré tiež váhajú, garantujem, že jednoznačne neoľutujete! 100/10."

Tina

"Sme nesmierne šťasní, že sme si vybrali práve Tibora, aby mohol zvečniť jeden z najkrajších dní nášho života. Bol s nami od začiatku až takmer po samí koniec. Pri videu som až plakala, od dojatia, podarilo sa mu zachytiť každý detail. Veľmi milý a ochotný. Odporúčam všetkými 20. Ešte raz ďakujeme."

Klaudia

"Som veľmi rada, že na tvorbu nášho svadobného klipu a filmu som oslovila práve Tibora. Komunikácia pred, počas aj po svadbe bola profesionálna, všetko nám dopredu popísal v emaili, nepotrebovali sme žiadne osobné stretnutie. V deň svadby dorazil o pol hodinu skôr ako ja, čo ma milo prekvapilo, za tú dobu si stihol natočiť okolie zámku, potom sa zúčastnil môjho líčenia, účesu, natočil samotné šaty, prstienky a prázdnu vyzdobenú sálu, prípravy ženícha a plynule pokračoval na obrad. Na základe našej komunikácie (harmonogramu) dopredu vždy vedel kedy a kde je potrebný, nikdy nikde nechýbal a nepotreboval sa pýtať :) Zladil sa s DJom, fotografom a starejším bez problémov :) Svadobný klip nám dodal už týždeň po svadbe a svadobný film prišiel menej ako 3 týždne po klipe a navyše v krásnej drevenej krabičke na usb s našimi menami a dátumom svadby. Odporúčame :) A prajeme veľa ďalších vydarených klipov a filmov."

Soňa

"Tiborovi ďakujeme za to najkrajšie a najemotívnejšie video! Je to veľký profesionál a my sme radi, že sme na neho natrafili na kamoškinej svadbe. Nad nikým iným sme ani neuvažovali a bola to skvelá voľba. Chceli by sme vyzdvihnúť profesionálny prístup od prvého mailu až po odovzdanie svadobného videa. Ďakujeme, že nás aj vďaka Tebe opustila tréma a cítili sme sa príjemne. Tibora odporúčame všetkými desiatimi! Soňa a Tibor"

Kristína

"Kameramana Tibora môžeme na 100% odporúčať. Vybrali sme si ho náhodou a bola to tá najlepšia voľba. Má perfektný prístup, je neskutočne milý, pohodový a šikovný. Želali sme si, aby bol na našej svadbe nenápadný, čo pefektne zvládol a zároveň pre nás urobil tie najkrajšie videá, ktoré boli dodané expresne rýchlo a navyše v krásnom prevedení. Ak niekto váha, či chce kameramana alebo nie, ako sme aj my na začiatku premýšľali, tak jednoznačne ÁNO, lebo to sú nenahraditeľné spomienky a vybrali by sme si určite opäť Tibora. Ďakujeme."

Boris

"Tiborovi ďakujeme za krásny svadobný klip a video, profesionálnu prácu počas nášho svadobného dňa, nemohli sme si vybrať lepšie. Do výsledného videa vybral tie najlepšie momenty. Ďalej by sme chceli vyzdvihnúť Tiborov priateľský prístup, dobré nápady a zmysel pre humor. Vrelo odporúčame.
Deniska & Boris"

Viktória

"Ďakujeme za tvoju prácu, veľmi sme spokojní, či už s rýchlosťou vytvorenia nášho svadobného klipu, videa a za milé prekvapenie - bonus, za skvelú atmosféru a uvoľnenie pri natáčaní v svadobný deň. Ešte raz ďakujeme a odporúčame každému. Viktória a Róbert"

Monika

"Aj napriek tomu, že šťastie v hre veľmi nemáme v roku 2021 sa nám podarilo vyhrať kameramana na našu svadbu. Veľmi sme sa potešili, síce sme Tibora nepoznali a nemali sme žiadne recenzie na jeho tvorbu, zhliadli sme si jeho predchádzajúce svadobné klipy a mali sme veľké očakávania, ktoré sa naozaj aj naplnili. Kominikácia s Tiborom prebehla absolútne bez akýchkoľvek problémov, po náročnej ceste naprieč celým Slovenskom sme sa stretli a dohodli si všetky detaily. Napriek tomu, že náš okres a kraj nepoznal, rýchlo sa začlenil, medzi našich ľudí a dokonca deň pred svadbou nám pomáhal ukladať menovky v svadobke. :D Všetkých ľudí prekvapila jeho pohodová, milá povaha ale najmä to, že sme 3 dni po svadbe v absolútnom dojatí a slzičkami šťastia v očiach, všetkým svadobčanom rozposielali svadobný klip, ktorý zachytil naozaj emócie, šťastie, lásku, všetko, čo sme počas nášho svadobného dňa prežívali. Svadobný film, ktorý došiel na krásnom a precízne vyrobenom USB s rovnako krásnym obalom, nás taktiež chytil za srdce. Naozaj odporúčame Tibora, pre zachytie tých najkrajších momentov svadobného dňa. A ešte raz veľké ĎAKUJEME za spíjemnenie nášho veľkého deň a zachytenie najkrajších momentov a hlavne za veľmi ľudský a pohodový prístup, perfektnú komunikáciu a krásnu pamiatku. :)"

Barbora

"Perfektný prístup, krásne video, za nás top! Ak vyberáte človiečika s kamerou na svoju udalosť, odporúčam! Našu voľbu by sme bez váhania zopakovali."

Jacob

"Tibor did a fantastic job! My wife and I couldn't be happier with the results. Thank you for helping us to preserve our big day :D"

Roderika

"Tibora môžeme len odporučiť, jeho komunikácia aj práca je na vysokej úrovni. Expresne rýchlo spracoval videá z našej svadby,aby sme sa z klipu a filmu mohli hneď tešiť. Sme veľmi spokojní s naším výberom a môžeme len odporúčať každému :) Ďakujeme veľmi pekne."

Mirka

"Šikovný, komunikatívny, ústretový pán kameraman. Som rada, že práve Vás sme si vybrali pre náš veľký deň. Skvelá atmosféra pri natáčaní, užili sme si to v kľude a bez stresu :) odporúčam."

Majuš

“Ďakujeme krásne za svadobné video. Sme úplne spokojní so všetkým, čo sme dostali na USB. Môžeme len odporučiť, jednanie a rýchle spracovanie na jedničku. Ďakujeme ešte raz aj s pánom manželom.”

Natália

“Veľké ďakujeme ti patrí, skvelá a rýchla komunikácia, aj celkový prístup k práci, či pred, počas svadobného dňa a aj po. A výsledok? Bol nad naše očakávania, čiže nádherná kvalitná robota!! Určite odporúčame.”

Veronika

“Veľká vďaka patrí kameramanovi Tiborovi, ktorý nám vytvoril krásne svadobné video, ktoré predčilo naše očakávania. Boli sme s ním maximálne spokojní, ďakujeme mu za vynikajúci prístup, profesionalitu a rýchle dodanie. Môžeme len odporučiť...”

Dominika

“Kameramana Tibora som videla v akcii na dvoch svadbách a pri tej svojej aj mohla zažiť aj spoluprácu s ním... Hodnotim ho piatimi hviezdičkami: jeho osobnosť, jeho profesionalitu pri príprave akcie, na samotnej akcii ako aj profesionalitu odovzdaného materiálu... veľmi oceňujem a vďačím mu napr. za to, že bol ochotný naštudovať si, rozanalyzovat, a zrealizovať požiadavky (splniteľné) takej prešpekulovanej nevesty ako som ja ...(k maximálnej spokojnosti a prekonaniu mojej predstavy).. O rýchlosti a kvalite dodaného materiálu ani nehovorím, z našej strany jednoducho 100%ná spokojnosť a odporúčanie všetkým, ktorí hľadajú šikovného kameramana.”

Filip

“Skvelá práca aj prístup, dodané pár dní po svadbe. Určite odporúčame.”

Tomáš

“Maximálne odporúčanie. Svadobné video bolo krásne, dodané po necelých 3 týždňoch. Veľmi ochotný a kreatívny človek. Splnil všetky naše očakávania a podmienky. Sme veľmi vďační za krásnu spomienku na náš svadobný deň.”

Kristína

“Tibora a jeho prácu odporúčam všetkými desiatimi, sme nadmieru spokojní, video je super, kvalitne spracované a bolo nám dodané fakt expresne rýchlo. Naozaj nemám čo vytknúť, len skladám veľkú pochvalu, cítili sme sa ako s dobrým kamarátom.”

Patrícia

“Skvelá práca a veľmi milý človek (úžasný prístup - ochota, serióznosť, jednanie, rýchle spracovanie a dodanie, orientácia na detail, kreativita)! Osobne sa mi páčilo, že Tibor pracoval od skorého rána - aby sme mohli mať aj kapitolu prípravy a tak bol pri všetkom, čo sa dialo už od rána. Počas kamerovania sme o nom ani nevedeli, nikomu nezavadzal, vždy vedel kde má presne byť, čo zaznamenať, akým spôsobom - aby to bolo zaujímavé. Jeho videá hovoria za všetko. Spolu s manželom odporúčame!”

Barbora

“Veľmi milý a ochotný človek. Seriózny prístup k práci. Skvelá komunikácia a rýchle dodanie.”

Dana

“Tibora odporúčame všetkými 10timi. Maximálne seriózny a dôsledný prístup k práci, rýchlosť spracovania, kreatívne nápady, a výsledok fakt stojí za to. Navyše je Tibor osobnostne veľmi fajn človek, výborne sa s ním spolupracuje a zapadne medzi svadobčanov tak, že ani nevnímate že tam niekto točí, vôbec to nebolo rušivé, práve naopak. Ešte raz ďakujeme za krásne videá!”

Soňa

“Odporúčam, som veľmi spokojná, super prístup, rýchle spracovanie. Úžasná práca, som veľmi rada že bol s nami v náš veľký deň. Ďakujeme.”

Lucia

“Odporúčam. Rýchle spracovanie, vysoká kvalita, spoľahlivosť, svadobné video podľa predstáv.. svadobný klip nad naše očakávania, naozaj nádherná práca.”

Tibor Beran - Videoprodukcia

@tiborberanvideoprodukcia