Referencie


Zdroj:

Facebook: Tibor Beran - Videoprodukcia

Sekcia: Recenzie


Jacob Ingram

Tibor did a fantastic job! My wife and I couldn't be happier with the results. Thank you for helping us to preserve our big day :D

Roderika Ingram

Tibora môžeme len odporučiť, jeho komunikácia aj práca je na vysokej úrovni. Expresne rýchlo spracoval videá z našej svadby,aby sme sa z klipu a filmu mohli hneď tešiť. Sme veľmi spokojní s naším výberom a môžeme len odporúčať každému :) ďakujeme veľmi pekne

Mirka Vigrlacká

"Šikovný, komunikatívny, ústretový pán kameraman. Som rada, že práve Vás sme si vybrali pre náš veľký deň. Skvelá atmosféra pri natáčaní, užili sme si to v kľude a bez stresu :) odporúčam"

Majuš Bročko

“Ďakujeme krásne za svadobné video. Sme úplne spokojní so všetkým, čo sme dostali na USB. Môžeme len odporučiť, jednanie a rýchle spracovanie na jedničku. Ďakujeme ešte raz aj s pánom manželom.”

Natália Fialová

“Veľké ďakujeme ti patrí, skvelá a rýchla komunikácia, aj celkový prístup k práci, či pred, počas svadobného dňa a aj po. A výsledok? Bol nad naše očakávania, čiže nádherná kvalitná robota!! Určite odporúčame”

Veronika Ďurfinová

“Veľká vďaka patrí kameramanovi Tiborovi, ktorý nám vytvoril krásne svadobné video, ktoré predčilo naše očakávania. Boli sme s ním maximálne spokojní, ďakujeme mu za vynikajúci prístup, profesionalitu a rýchle dodanie. Môžeme len odporučiť...”

Dominika Senešiová

“Kameramana Tibora som videla v akcii na dvoch svadbách a pri tej svojej aj mohla zažiť aj spoluprácu s ním... Hodnotim ho piatimi hviezdičkami: jeho osobnosť, jeho profesionalitu pri príprave akcie, na samotnej akcii ako aj profesionalitu odovzdaného materiálu... veľmi oceňujem a vďačím mu napr. za to, že bol ochotný naštudovať si, rozanalyzovat, a zrealizovať požiadavky (splniteľné) takej prešpekulovanej nevesty ako som ja ...(k maximálnej spokojnosti a prekonaniu mojej predstavy).. O rýchlosti a kvalite dodaného materiálu ani nehovorím, z našej strany jednoducho 100%ná spokojnosť a odporúčanie všetkým, ktorí hľadajú šikovného kameramana.”

Filip Šinko

“Skvelá práca aj prístup, dodané pár dní po svadbe. Určite odporúčame”

Tomáš Néma

“Maximálne odporúčanie. Svadobné video bolo krásne, dodané po necelých 3 týždňoch. Veľmi ochotný a kreatívny človek. Splnil všetky naše očakávania a podmienky. Sme veľmi vďační za krásnu spomienku na náš svadobný deň.”

Kristína Polák

“Tibora a jeho prácu odporúčam všetkými desiatimi, sme nadmieru spokojní, video je super, kvalitne spracované a bolo nám dodané fakt expresne rýchlo. Naozaj nemám čo vytknúť, len skladám veľkú pochvalu, cítili sme sa ako s dobrým kamarátom”

Patricia Miloskova

“Skvelá práca a veľmi milý človek (úžasný prístup - ochota, serióznosť, jednanie, rýchle spracovanie a dodanie, orientácia na detail, kreativita)! Osobne sa mi páčilo, že Tibor pracoval od skorého rána - aby sme mohli mať aj kapitolu prípravy a tak bol pri všetkom, čo sa dialo už od rána. Počas kamerovania sme o nom ani nevedeli, nikomu nezavadzal, vždy vedel kde má presne byť, čo zaznamenať, akým spôsobom - aby to bolo zaujímavé. Jeho videá hovoria za všetko. Spolu s manželom odporúčame!”

Barbora Pechovská

“Veľmi milý a ochotný človek. Seriózny prístup k práci. Skvelá komunikácia a rýchle dodanie.”

Dana Gabrišová

“Tibora odporúčame všetkými 10timi. Maximálne seriózny a dôsledný prístup k práci, rýchlosť spracovania, kreatívne nápady, a výsledok fakt stojí za to. Navyše je Tibor osobnostne veľmi fajn človek, výborne sa s ním spolupracuje a zapadne medzi svadobčanov tak, že ani nevnímate že tam niekto točí, vôbec to nebolo rušivé, práve naopak. Ešte raz ďakujeme za krásne videá!”

Soňa Kovačovská

“Odporúčam, som veľmi spokojná, super prístup, rýchle spracovanie. Úžasná práca, som veľmi rada že bol s nami v náš veľký deň. Ďakujeme”

Lucia Bieliková

“Odporúčam. Rýchle spracovanie, vysoká kvalita, spoľahlivosť, svadobné video podľa predstáv.. svadobný klip nad naše očakávania, naozaj nádherná práca”